Cenník

 

platný pre rok 2020

Malý apartmán

Velký apartmán

Mimosezóna ............................. €60

Sezóna*.....................................  €70

TOP sezóna** ..........................  €80

Mimosezóna ...............................  €80

Sezóna*.......................................  €90

TOP sezóna**.............................  €100

Sezóna  *11.1. - 15.3.  *16.6. - 16.9.  *28.10. - 1.11.

 

TOP Sezóna  **9.4. - 14.4.   **23.12. - 6.1.

Cenové podmienky

Cena je uvádzaná ako cena za celý apartmán a noc. Za deti v postieľke, ani osoby na prístelke sa osobitne nedopláca. V cene ubytovania je zahrnuté parkovanie, internetové pripojenie, finálne upratovanie, detská výbava a tiež základný potravinový balíček (káva, čaj, cukor, soľ a korenie). 

Minimálna dĺžka pobytu sú 3 noci. Pri pobyte s dĺžkou 2 nocí si účtujeme poplatok vo výške 20 EUR za finálne upratovanie.

Pobyty na 1 noc neumožňujeme. Vo vybraných obdobiach si vyhradzujeme právo minimálnu dĺžku pobytu predĺžiť. 

V cene ubytovania nie je zahrnutá miestna daň z ubytovania v zmysle VZN Vysoké Tatry 11/2019 vo výške 1.50€/ dospelá osoba a noc. (nevzťahuje sa na deti a dôchodcov nad 70 rokov). Úhradou miestnej dane za ubytovanie získate poistenie nákladov na zásah horskej záchrannej služby od poisťovne Union.

 

Podmienky ubytovania

V deň príchodu vám bude apartmán sprístupnený od 14:00. Skoršie ubytovanie je možné len po vzájomnej dohode a to len v prípade, že apartmán pred vami nebol obsadený.  O možnostiach ubytovania mimo stanovený čas sa prosím informujte najskôr

48 hodín pred svojím príchodom. Pokiaľ pricestujete skôr ako o 14:00, neváhajte nás kontaktovať. V prípade, že sa nebudete môcť ubytovať, môžeme si dohodnúť uschovanie batožiny. Určite sa však informujte vopred, túto možnosť nemôžeme bez dohody garantovať.


V deň odchodu je potrebné apartmán opustiť do 10:00. Dohoda o neskoršom odchode alebo prípadnom uschovaní batožiny je možná, no závisí od obsadenosti apartmánu. Informujte sa preto vopred, alebo počas svojho pobytu.

Je nám to ľúto, no z viacerých dôvodov neumožňujeme ubytovanie s domácimi miláčikmi